Posada Los Arcos
| Gratis WiFi | Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Børnevenlig Børnepool Spillerum |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Centrum af Villa Cura Brochero kan man nå på 5 minutters gang fra hotellet.
Overnatningsstedet tilbyder en terrasse og en balkon i værelserne. De har et bidet og separat toilet på badeværelserne.
- Lokale seværdigheder
- Teatro Municipal2429 km
- Balneario Los Cedros1655 km
- Spa "Elephants"2228 km
- Parador nacimiento Rio Mina Clavero2160 km
- Museo Brocheriano407 km
- Templo San Brochero1000 km
- Plaza Centenario497 km
- Balneario Municipal471 km
- Cura Brochero468 km
- Lufthavne
- Cordoba Lufthavn136 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Gratis WiFi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Fælles køkken
Aktiviteter og afslapning
- Sæsonbestemt indendørs pool
- Have
Services
- Room Service
På værelset
- Patio
- Børnepool
- Spillerum
Vigtig meddelelse
Indtjekning: fra 12:00 indtil 22:00
Udtjekning: fra 06:00 indtil 10:00
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra et Posada Los Arcos?
Det vil tage dig en 5 minutters gang at komme til byens centrum fra et Posada Los Arcos. - ✈
Hvor langt er Cordoba fra det Posada Los Arcos?
Cordoba lufthavn og det Posada Los Arcos er adskilt af 140 km afstand. - 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i Posada Los Arcos?
Posada Los Arcos giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår skal vi tjekke ud fra vores værelse i det Posada Los Arcos?
Kunder bør tjekke ud fra det Posada Los Arcos ved 10:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i hotellet?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på hotellet er 32$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i Villa Cura Brochero hotellet?
Villa Cura Brochero hotellet tilbyder Fire mands værelse Classic, Tre mands værelse og Dobbeltværelse at vælge imellem. - ❓
Hvilken slags pool er der på det det Posada Los Arcos?
Der er en indendørs pool på det Posada Los Arcos.